Promocje Sklepów „micro” – koniec września do połowy października

,

W branży piwnej widać koniec lata – sieci sklepów coraz oszczędniej gospodarują promocjami. Mimo to znalazła się jedna nienajgorsza oferta – takie piwa oferuje nam od wczoraj PoloMarket :)

Polomarket – do wtorku 13 października

Dwa najnowsze piwa z serii Żywiec: APA oraz Saison 3,90zł/szt. Dwa piwa z Bałkanów: Jelen oraz Skopsko 4,80zł/szt.

PoloMarket do 29.09.2015r cz.1

Piwa z serii Żywiec: Białe, Marcowe oraz Bock 3zł/szt. Produkty Benedyktyńskie: Piwo Tynieckie oraz Piwo Opata – odpowiednio 3zł/szt oraz 3,50zł/szt. Czeski jasny lager Staropramen 3,60zł/szt.

PoloMarket do 29.09.2015 cz.4

Propozycje Kompanii Piwowarskiej. Wszystkie 4 warianty Książęcego po 2,90zł/szt oraz oba słowackie piwa Kozel – jasne i ciemne za 3zł/sztPoloMarket do 29.09.2015r cz.3Na koniec perełka – szkockie piwo leżakowane przez dwa i pół miesiąca w dębowych beczkach po whisky! Piwo Innis-Gunn 7zł/szt – buteleczki 0,33l

PoloMarket do 29.09.2015r cz.2

Promocje okiem Tomka z vloga Birofile :)

Jeśli nie podano inaczej wszystkie grafiki pochodzą z materiałów udostępnionych przez producentów, sieci handlowe lub z zasobów własnych twórców strony Piwne Info. Zostały przez nas zamieszczone w celu edukacyjnym – jako informacja o aktualnej ofercie rynkowej. Mają wyłącznie charakter informacyjny – nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawnym. Wpis nie powstał we współpracy z żadnym z producentów ani  też sieci handlowych wymienionych w artykule. Nie był też przez nie sponsorowany / finansowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *